W Harrachovie sezon narciarski (do tego tańszy) potrwa aż do Wielkanocy

Opublikowano: 28 marzec 2017

Czytaj więcej...Jeśli szukacie jeszcze okazji do szusowania, to ośrodek Harrachov melduje, że ma u siebie ciągle bardzo dobre warunki śniegowe, idealne do wiosennej jazdy na nartach. Dzięki sprzyjającym warunkom klimatycznym i dużym styczniowym opadom nadal udaje się tam utrzymywać komfortową warstwę pokrywy śniegowej. Obecnie na trasach zjazdowych jest około 70 cm śniegu. Jego jakość w dużym stopniu zależy od aktualnej temperatury i warunków pogodowych.

Od poniedziałku 20 marca zmianie uległy ceny karnetów i zaczął obowiązywać cennik sezonu pośredniego. Dosłownie cenową nirwanę narciarze poczują od 3 kwietnia, gdy zaczyna się wiosenny zjazd cen, w ramach którego ceny co tydzień obniżamy o kolejne 7%.

Czytaj więcej...
 

Splash Czarny Groń 2017

Opublikowano: 15 marzec 2017

Czytaj więcej...Jedna edycja tegorocznego SPLASH'a, która odbyła się w Krynicy już za nami. W najbliższy weekend, po raz szósty odbędzię się ona w swoim "mateczniku", czyli w stacji narciarskiej Czarny Groń. Jeśli szukacie fajnej imprezy za zakończenie zimy, łączącej do tego freestylowego ducha ze świetną zabawą i sportową rywalizacją, zobaczcie co się będzie działo.

Czytaj więcej...
 

Narciarski Puchar Reksia 2017, edycja w Bukowinie Tatrzańskiej

Opublikowano: 14 marzec 2017

Czytaj więcej...W niedzielę 19 marca zapraszamy na narciarski Puchar Reksia, który odbędzie się na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej. W szranki staną najmłodsi pasjonaci narciarstwa. Warto przypomnieć, że Reksio ma już 50 lat i jest bohaterem ponad 60 filmów animowanych. Patronat honorowy nad zawodami objął Jacka Krupa – marszałka województwa małopolskiego. W ostatnich zawodach Pucharu Reksia (5 lutego 2017 r.), na stoku Dębowca w Bielsku-Białej, wystartowało ponad 400 zawodników. Przebieg zawodów śledziło na żywo ponad 3000 osób.

Czytaj więcej...
 

Puchar Białego Jaru 2017

Opublikowano: 11 marzec 2017

Czytaj więcej...Już po raz piąty na stoku Winterpol w Karpaczu rozegrany zostanie Puchar Białego Jaru, czyli zawody narciarskie organizowane przez licencjonowaną Szkołę Narciarską M&M. Zapisy na zawody wystartują 12 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w Bistro WinterFood przy dolnej stacji wyciągu kanapowego. Każdy z zawodników zostanie przydzielony do jednej z sześciu kategori wiekowych.

Czytaj więcej...
 

Puchar Białego Misia 2017 w Istebnej

Opublikowano: 10 marzec 2017

Czytaj więcej...W zbliżającą się niedzielę (12.03.2017 r.) stacja narciarska Złoty Groń w Istebnej zaprasza na coroczne zawody narciarskie dla najmłodszych, czyli na Puchar Białego Misia. Śniegu jest jeszcze w ośrodku pod dostatkiem, choć organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku małej ilości zawodników lub niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...
 

GYMKHANA NARCIARSKA - kryterium ostatniego śniegu w Krynicy

Opublikowano: 09 marzec 2017

Czytaj więcej...Stacja narciarska Słotwiny Arena zaprasza na nietypowe zawody wiosenne w Krynicy Zdrój. Tradycyjna Gymkhana - kryterium ostatniego śniegu, to zjazd na miednicach oraz szalony przejazd po narciarskim torze przeszkód.

Czytaj więcej...
 

Turbacz XC - Śladami olimpijczyków - 11km bieg z Obidowej na Turbacz

Opublikowano: 08 marzec 2017

Czytaj więcej...W najbliższy weekend odbędzie się narciarski bieg z Obidowej na Turbacz. 11 marca, 11 km, uphill, 500 m przewyższenia, pierwsze takie zawody w Polsce! 
Koniec zimy coraz bliżej, jednakże nie w Obidowej! W tej, położonej w Zachodnich Gorcach urokliwej wsi w której początek ma 11 kilometrowy szlak prowadzący na szczyt Turbacza, będzie zlokalizowany punkt startu zawodów Turbacz Cross Country.

Czytaj więcej...
 

VIII Charytatywne Spotkania Górskie (dawniej skitourowe) w Tatrach

Opublikowano: 05 marzec 2017

Czytaj więcej...Ósma edycja Charytatywnego Spotkania Górskiego im. Hani i Mieczysława Król-Łęgowskich odbędzie się w dniach 11-12 marca 2017 roku. w schronisku PTTK w Dolinie Roztoki. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Wojewoda Małopolski - Józef Pilch, Marszałek Małopolski - Jacek Krupa oraz Rafał Sonik.

Czytaj więcej...
 

VIII Szlak Bez Granic

Opublikowano: 03 marzec 2017

Czytaj więcej...Jutro coś dla fanów nordic walknig'u, czyli kolejna edycja corocznej imprezy SZLAK BEZ GRANIC. Jak co roku start (godz. 10.00) w Stacja Narciarska Witów-Ski, a meta przy dolnej stacja Meander Park. W zależności od warunków pogodowych bieg odbywa się na nartach biegowych albo z "kijkami". Tegoroczna aura wybrała tą drugą formę.

Czytaj więcej...
 

XII Polar Sport Skitour oraz Snow Leopard Day 4 marca w Zawoi

Opublikowano: 03 marzec 2017

Czytaj więcej...4 marca 2017 roku na Mosornym Groniu w Zawoi odbędzie się już 12. edycja skitourowych zawodów XII Polar Sport Skitour organizowanych co roku przez fundację „Na Start” im. Basi German. Zawodom przyświeca też szczytny cel: zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji „Na Start”, a całe wpisowe z imprezy trafia do fundacji, która organizuje wyjazdy górskie i narciarskich dla dzieci z domów dziecka.

Równolegle odbędzie się także Snow Leopard Day – czyli wydarzenie/idea ekologiczna, mająca na na celu nie tylko zasilenie funduszu, ale również propagowanie sportów górskich i zwrócenie uwagi na problem gatunków zwierząt zagrożonych wymarciem.

Czytaj więcej...
 

Strona 1 z 109

Narty Czechy

 

300x200

www.familycup.pl

Reklama:

Booking.com

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem