W Harrachovie sezon narciarski (do tego tańszy) potrwa aż do Wielkanocy

Opublikowano: 28 marzec 2017

harrachovJeśli szukacie jeszcze okazji do szusowania, to ośrodek Harrachov melduje, że ma u siebie ciągle bardzo dobre warunki śniegowe, idealne do wiosennej jazdy na nartach. Dzięki sprzyjającym warunkom klimatycznym i dużym styczniowym opadom nadal udaje się tam utrzymywać komfortową warstwę pokrywy śniegowej. Obecnie na trasach zjazdowych jest około 70 cm śniegu. Jego jakość w dużym stopniu zależy od aktualnej temperatury i warunków pogodowych.

Od poniedziałku 20 marca zmianie uległy ceny karnetów i zaczął obowiązywać cennik sezonu pośredniego. Dosłownie cenową nirwanę narciarze poczują od 3 kwietnia, gdy zaczyna się wiosenny zjazd cen, w ramach którego ceny co tydzień obniżamy o kolejne 7%.

 

W tym roku w Harrachovie wyjątkowo długo będą czynne także trasy zjazdowe na wschodnich zboczach. Jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, planujemy, że trasy niebieska i czerwona w kierunku Ryžoviště będą czynne aż do 9 kwietnia a na czerwonej trasie w kierunku centrum będzie można szusować aż do 23 kwietnia - mówi Vladimíra Černá ze ośrodka narciarskiego Harrachov.

Czynne są także wciąż obie koleje linowe i wyciąg DOPLÍK obsługujący jazdy wieczorne. Odbywają się one bezpośrednio po jazdach dziennych. Od niedzieli do czwartku jeździ się do godziny 18.00, w piątek i sobotę wyciąg czynny jest aż do godz. 20.00. Już od wielu lat Harrachov należy do ośrodków, które zamykają w Karkonoszach sezon zimowy, podobnie jak ośrodki na Pradziadzie i w Mísečkach. Chociaż oba te ośrodki leżą na wysokości 1300 m n.p.m., a w Harrachovie górna stacja kolei linowej tylko na wysokości 100 m n.p.m., to nasza trasa zjazdowa o długości niemal dwóch kilometrów stanowi mocną konkurencję dla ich stoków liczących po pięćset metrów.

Dogodne warunki znajdą także miłośnicy klasycznego narciarstwa, na weekend do końca marca przygotowywana jest także podstawowa pętla magistrali narciarstwa biegowego.

Narty Czechy

 

300x200

www.familycup.pl

Reklama:

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem