Nowości w słowackich ośrodkach

Opublikowano: 01 grudzień 2017

Vrátna

kld chlebOśrodek narciarski Vrátna Mała Fatra był pierwszym na Słowacji, który rozpoczął sezon zimowy już w weekend 24.11.2017 w części Chleb na zboczach Oštiepková muldy i Snilovska przełęczy. W piątek narciarzom pierwsze tegoroczne szusowanie na naturalnym śniegu dodatkowo umiliła piękna słoneczna pogoda.

Od 1.12.2017 r. ośrodek będzie działał codziennie. Odwiedzający wciąż będą jeździć za promocyjne "listopadowe" ceny. Całodzienny karnet dla osoby dorosłej kosztuje tylko 15 euro. Seniorzy, juniorzy i dzieci płacą jeszcze mniej. Chleb będzie otwarty codziennie od 9:00 do 15:30.Lokalizacja Paseky jest obecnie nieczynna. Jej oficjalne otwarcie będzie zależeć od pogody. Jednakże, jeśli pogoda dopisze, to Vratna będzie gotowa przyjąć narciarzy, którzy na pewno ucieszą się z otwarcia tej popularnej lokalizacji i jej stoków.
Ośrodek Narciarski Vratna Malá Fatra zarządza 14 km tras narciarskich, na których odnajdą przyjemność białego szaleństwa początkujący narciarze, rekreacyjni, snowboardziści, aktywni sportowcy, miłośnicy sportów ekstremalnych oraz rodziny z dziećmi. W tym roku odwiedzający Vrátnej mogą się spodziewać poza przyjemnym jeżdżeniem na nartach wielu wydarzeń. Oficjalne "otwarcie" zaplanowano na 26 grudnia 2017 r. Do tego czasu goście mogą do woli szusować, a na Szczepana sezon zimowym 2017/2018 oficjalnie odpalimy!


Slowacja Jasna Chopok Niskie TatryJasna-Chopok Niskie Tatry, Strbske Pleso oraz PARK SNOW Donovaly.
Z wielką przyjemnością informujemy, że w piątek oraz w sobotę 1-2 grudnia br. startuje sezon narciarski 2017/2018 w słowackich ośrodkach: Jasna-Chopok Niskie Tatry, Strbske Pleso oraz PARK SNOW Donovaly.

W piątek 1 grudnia br. otwarte dla miłośników narciarstwa zostaną stoki w Jasnej i na Strbskim Plesie. W ośrodku narciarskim Štrbske Pleso w Wysokich Tatrach czynne będą 3 trasy zjazdowe Interski, Turisticka, Junior a Esicko. Na Strbskim Plesie panują bardzo dobre warunki również dla miłośników narciarstwa biegowego. Pokrywa śnieżna wynosi około 50 cm naturalnego puchu – www.vt.sk.

Jasna Chopok Winter Music OpeningPo obu stronach Chopoka udostępnionych będzie 6 tras zjazdowych (5a trawers z Lukovej – cześć trasy zjazdowej Turisticka, 2a Majowa Rovna Hola – Priehyba, 2b Majowa Priehyba - Jasna, 13 Biela Put, 34c Panorama Chopok – Predne Dereše i 34b Panorama Predne Derese – Kosodrzewina) – www.jasna.sk. Sezon zimowy w Jasnej rozpocznie się w wielkim stylu! W sobotę 2 grudnia o godz. 21:00 w Music Club Happy End odbędzie się WINTER MUSIC OPENING. W tym toku huczne otwarcie realizowane będzie pod hasłem „The Show Must Go On Edition" z perfekcyjną World Queen Tribute Band Queenie! QUEENIE - to absolutna czołówka w swojej dziedzinie na skalę światową. Odbywają koncerty w całej Europie, zagrali nawet podczas obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Wspaniałą QUEENIE Show dopełnią najlepsi słowaccy DJ-e: DJ EKG, DJ EAST LUKE i DJ PUBLIK zapewnią taneczną eksplozję, a seksowne tancerki w fantastycznych kostiumach podgrzeją atmosferę niezapomnianego Winter Music Opening! Więcej informacji na www.jasna.sk

PARKSNOW DONOVALY zima2017 TOPW sobotę 2 grudnia rozpoczyna sezon narciarski ośrodek PARK SNOW Donovaly, który zlokalizowany jest na granicy pasm górskich Niskie Tatry oraz Wielka Fatra.
Do dyspozycji narciarzy będą trasy zjazdowe o łącznej długości 1,2 km. Na stoki was wywiezie 4-osobowa kanapa Buly Expres Záhradište. Po zakończeniu szusowania was na parking wyciągnie orczyk P2.Podobnie jak w ubiegłym roku, na początku sezonu 2017/2018 na Donovalach będą królować niskie ceny skipassów. Aż do 24 grudnia 2017 (włącznie) można jeździć za 12€ przy zakupie 7 godzinnego (całodniowego) skipassu. w sprzedaży dostępny jest również karnet 4- godzinny za cenę 10€. Dzieci do lat 12 jeżdżą za 10€ (karnet 7-godzinny) lub 8€ (karnet 4 - godzinny). Więcej informacji na www.parksnow.sk.

Jednocześnie informujemy, że uroczyste otwarcie sezonu zimowego w Wysokich Tatrach odbędzie się w piątek 8 grudnia br. Tego dnia już po raz 5-ty otwarta zostanie TATRZAŃSKA ŚWIĄTYNIA LODOWA. Ten wyjątkowy lodowy kościół budowany jest na Hrebienoku (Siodełku) koło Starego Smokowca na wysokości 1285 m n.p.m. W tym roku autorzy projektu inspirowali się światowej sławy katalońskim projektantem Antonim Gaudi i jego dziełem - rzymskokatolicką bazyliką SAGRADA FAMILIA w Barcelonie.

Miło nam będzie spotkać się z Państwem już w najbliższy weekend na słowackich stokach narciarskich!

Narty Czechy

 

300x200

www.familycup.pl

Reklama:

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem