Deštné v Orlických horách

zjazd-ok biegi-ok krzeslo-ok orczyk-ok gondola-ok
4.5 km 69 km 1 7 0
kamera      cennik

Deštné v Orlických horách (Deštné w Orlickich Górach) jest znane przede wszystkim jako ośrodek sportów zimowych. Jeden skipass obejmuje 6 tras zjazdowych o różnym poziomie trudności. O wystarczający poziom zaśnieżenia tras dba system sztucznego zaśnieżania. W dwóch połączonych ośrodkach narciarskich działa łącznie 7 wyciągów narciarskich i wyciąg krzesełkowy. Idealne warunki dla rodzin z dziećmi oferuje mniejszy ośrodek Marta II. Bezpośrednio przy stoku znajduje się bezpłatny parking. Ośrodkowi narciarskiemu towarzyszy stok do zabaw dla dzieci ze śnieżnymi kulami i zabawkami. Lokalna szkoła narciarska może się pochwalić certyfikatem APUL, placem zabaw dla dzieci, dwoma wyciągami linowymi, wyciągiem taśmowym SUNKID, karuzelą i igloo. W ośrodku mieści się także profesjonalnie wyposażony serwis z wypożyczalnią sprzętu.

Większy ośrodek narciarski Marta I z czarną trasą „Závodní“, czerwoną „Sportovní“, niebieską „Turistickou“ i Gravity Parkiem to alternatywa dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów. Popularnością cieszą się także wieczorne zjazdy na nartach przy wyciągu krzesełkowym, który w sezonie jest otwarty w godz. 18.00–21.00. Oświetlone trasy zjazdowe – sportowa (czerwona) i turystyczna (niebieska) o całkowitej długości 2100 m tworzą jedną z najdłuższych tras wieczornych w Czeskiej Republice.

Bezpośrednio we wsi znajdują się regularnie ratrakowane trasy biegowe, które powiązane są z trasą biegową zwaną „Jiráskova ścieżka” i przeszło 150 km ratrakowanych tras w samych Górach Orlickich. Jeśli nie jesteście entuzjastami nart, możecie wybrać się na spacer wzdłuż „starej drogi” wokół stajni i pastwiska dla koni i źrebiąt, skorzystać z najlepszych stoków do jazdy na sankach lub usiąść w jednej z eleganckich restauracji. Ciekawą historię o społeczności i życiu w Orlickich Górach można obejrzeć w tutejszym muzeum
sportów zimowych i rzemiosła. Doświadczeń kulturalnych można zażyć dzięki regularnie urządzanych przez tutejszych amatorów wieczorkach teatralnych. Charakterystyczne dla Deštnégo są piękne krajobrazy i wspaniała atmosfera. Gości usatysfakcjonują także wysokiej jakości usługi oraz różnorodne możliwości zakwaterowania i wyżywienia.

NOCLEGI
Ponad 2500 miejsc noclegowych różnych kategorii. Można znaleźć tu hotele, pensjonaty, chaty górskie, kwatery prywatne i kemping przy stoku narciarskim. Więcej informacji na stronie www.destne.info , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +420 492 601 601

USŁUGI

 • szkoła narciarska i snowboardowa
 • 2 wypożyczalnie i serwis sprzętu
 • snowpark
 • bezpłatny parking
 • mały basen kryty
 • wypożyczalnia quadów
 • bankomat
 • kantor
 • centrum informacyjne
 • różnorodna oferta wyżywienia
 • dyskoteka
 • skibus


Mapa Destne2011

 

logo_skicentrum_nowe.jpg

SKICENTRUM Deštné w Orlickich Górach
Centrum Informacyjne
517 91 Deštné v Orlických horách, nr 164
Czeska Republika
tel. (+420) 492 601 601

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skicentrumdestne.cz

 

 

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem