Informacje ze stoków


W ośrodku Orava Snow mamy ponad 100 cm śniegu. Czynne są wszystkie trasy zjazdowe, wyciągi i kolejki. Warunki są idealne! W sobotę 11. lutego 2023 na stoku przy kolejce linowej Kohutik odbędzie się wydarzenie z udziałem słynnych didżejów Buggiego i Krivosa. Początek o godzinie 11:00. Przy zakupie słowackiego trunku Tatratea w bufecie BarBar czekają na Ciebie prezenty. Nie zwlekaj i przyjedź! :-)

Szukasz czegoś oryginalnego, co zapamiętasz na długo? Odkryj gwiaździste niebo z nowej perspektywy, niepowtarzalne nocne widoki na Tatry Bielskie oraz gwiazdy na wyciągnięcie ręki. Przeżyj magiczny spacer Ścieżką w Koronach Drzew wieczorową porą w wysokości aż 1 170 m n. p. m.

W końcu przyszła prawdziwa zima, robi się coraz mroźniej, a my wykorzystujemy każdą minutę na ponowne uruchomienie wszystkich stoków w ośrodku.
Sytuacja zmienia się każdego dnia i będziemy o niej informować na bieżąco.

Czeski ośrodek ČERVENOHORSKÉ SEDLO w ten weekend rozpoczyna sezon narciarski z nową 4-osobową kolejką linową LEITNER z osłoną, która chroni przed zimnem i wiatrem. Jej maksymalna prędkość to 5 m/s i przewozi 2420 osób na godzinę. Z kolejki są dostępne 3 stoki narciarskie, każdy dłuższy niż 1 km.

W tym roku w drugi weekend grudnia prawdziwa zima przykryła Kraków, utrudniając życie jego mieszkańcom. Jednak w tym samym czasie grupa zapaleńców w kolorowych puchówkach cieszyła się z tej zmiany scenerii, która niewątpliwie pasowała i dodała uroku ich świętu. Świętu gór, czyli Krakowskiemu Festiwalowi Górskiemu. Oto kilka słów podsumowania.

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.