Informacje ze stoków


Z radością informujemy, że ośrodek Bachledka rozpoczyna sezon narciarski 2023/2024 już w ten weekend, od piątku 8 grudnia do niedzieli 10 grudnia. Cieszymy się na nadejście zimy i oferujemy wspaniałe doświadczenia z jazdy na nartach.

W górach zima w pełni! A to oznacza, że rozpoczynamy sezon narciarski! Już 2 grudnia narciarzy przywita ośrodek na Górze Żar, a 9 grudnia planowane jest otwarcie sezonu na Kasprowym Wierchu.

Nowy sezon narciarski 2023/2024 rozpocznie się już w sobotę 2
grudnia, dokładnie o godz. 8:00 Dzięki warunkom, które naprawdę
nam sprzyjały, możemy otworzyć czerwony stok.

Program tegorocznego festiwalu jest tak bogaty, że z trudem mieści się w internecie ;). Zobaczcie sami: Program 2023 . Chris Sharma i inni zagraniczni goście, polscy alpiniści i himalaiści wszystkich pokoleń, wspinacze sportowi, narciarze ekstremalni, warsztaty z najlepszymi z najlepszych, ponad 40 filmów, dyskusje o wartościach w górach, literatura, kiermasz, impreza. Widzimy się już w najbliższy weekend (2-3 grudnia) w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

Już w najbliższą sobotę 2 grudnia otwieramy sezon narciarski w Szczyrku! Na rozgrzewkę miłośnicy zimowych aktywności będą mogli skorzystać z oferty ośrodka Beskid Sport Arena, który od tego sezonu zarządzany jest przez spółkę Tatry Mountain Resort, właściciela ośrodka Szczyrk Mountain Resort.

Całkowite inwestycje w czeskich ośrodkach narciarskich wyniosły w tym roku ponad miliard CzK (około 180 milionów zł). Powstały między innymi nowe trasy zjazdowe i kolejki linowe. Znaczne środki przeznaczono na  zrównoważone rozwiązania, takie jak wydajniejsze technologie naśnieżania, zbiorniki magazynujące wodę, bardziej ekonomiczne ratraki czy systemy SNOWsat. Kontynuowana jest modernizacja usług w postaci rozbudowy internetowych systemów zakupu karnetów narciarskich lub rezerwacji sprzętu. Znaczna część inwestycji trafiła do ośrodków Szpindlerowy Młyn, Bílá, Špičák Železná Ruda, Zadov, SkiResort Černá hora-Pec i Dolní Morava.

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.