NO LIMIT KASPROWY, czyli najdłuższy slalom gigant w Polsce

NO LIMIT KASPROWY, czyli najdłuższy slalom gigant w Polsce

 

No Limit Kasprowy czyli polska „Gardenissima” to niepowtarzalna możliwość do sprawdzenia swojej kondycji i techniki narciarskiej, a jednocześnie świetna okazja do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami! Trasa będzie przygotowana i wygrodzona na całej swojej długości, zarówno podczas piątkowego treningu, jak i głównych zawodów w sobotę.

Gigantyczny Gigant – najdłuższa trasa gigantowa w Polsce z elementami Super Giganta będzie prowadziła od trawersu poniżej Goryczkowej Przełęczy aż do szałasów przy wjeździe na nartostradę do Kuźnic. Przewidywany najlepszy czas przejazdu to około 3 minuty. W przypadku dużej ilości zawodników pierwszy odcinek zawodów w Kotle Goryczkowym będzie wyścigiem równoległym, a dopiero na wypłaszczeniu w dolnej części Kotła trasy połączą się w jeden gigant. Trzeba się przygotować na wyprzedzanie wolniejszych, a wolniejsi niech się przygotują do przepuszczania szybszych.

W przypadku braku warunków do przeprowadzenia zawodów w sobotę, start zostanie przeniesiony na następny dzień (niedziela 20 marca).


Oprócz niepowtarzalnych emocji sportowych, organizatorzy, dzięki hojności sponsorów zapewniają moc atrakcji:
- zniżkowe karnety całodzienne dla Zawodników
- śniadanie w dniu zawodów na szczycie Kasprowego Wierchu
- nagrody rzeczowe, puchary, medale, dyplomy dla Zawodników i Team-ów
- 3 nagrody specjalne dla najszybszych zawodników od firmy Auto Idea - trening w AMG Driving Academy
- integracja i zakończenie zawodów w Kuźnicach

Więcej informacji / zapisy on-line: nolimitkasprowy.pl

 

Please publish modules in offcanvas position.