Podkarpackie

Kiedyś Podkarpacie nie było kojarzone z narciarstwem, jednak obecnie tereny tego regionu zyskują wśród narciarzy coraz więcej wiernych zwolenników. Dobre warunki do uprawiania narciarskich sportów znajdziemy już w kilkudziesięciu miejscowościach regionu. Na stokach Bieszczad można uprawiać zarówno narciarstwo zjazdowe, jak i biegowe.

Za zimową stolicę regionu Podkarpacia uchodzą Ustrzyki Dolne, największy ośrodek narciarski leżący u podnóża Bieszczad. Panujące tu charakterystyczne niskie temperatury wydłużają okres zalegania śniegu do 150 dni w roku. Ośrodek może pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Oprócz wyciągów orczykowych, znajduje się tam także linowa kolej krzesełkowa.

Dwie krzesełkowe koleje linowe znajdują się także w ośrodku narciarskim w Przemyślu, a jedna w Rymanowie Zdroju. Pozostałe znane ośrodki narciarskie regionu –  oferujące narciarzom wyciągi orczykowe i talerzykowe – to m.in. Lesko, Cisna, czy Dukla. Łagodne stoki doskonale nadają się do nauki jazdy i sprawiają że Bieszczady to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje zimowe.

Warto podkreślić niepowtarzalną urodę narciarskich tras bieszczadzkich. Bieszczady to góry dopiero odkrywane przez wiele osób, które przyciągają nieco dzikimi, ale naprawdę pięknym krajobrazami. Warto tu wybrać się na narty z całą rodziną.

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem