Stacja narciarska SkiMazury znajduje się w miejscowości Okrągłe koło Giżycka. Dla klientów ośrodek przygotował wyciągi orczykowe razem z jednym wyciągiem taśmowym, czynne codziennie w godzinach 10.00 - 20.00. Trasy są profesjonalnie przygotowane, oświetlone, regularnie ratrakowane i sztucznie naśnieżane.

 

Urząd Gminy Łomża
Stary Rynek 14
tel. 86 215 67 00
fax 86 216 45 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stacja narciarska Rybno
18-400 Łomża
Rybno 16, gmina Łomża
tel. 608 526 676
www.rybno.pl

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE MAPA
orczyk 4 trasyzjazdowe długość 1,5 km


Urząd Miejski
ul. Mickiewicza 1
16-400 Suwałki
e-mail: org@suwalki
www.um.suwalki.pl

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE
orczyk 1 trasyzjazdowe długość 300 m

Urząd Miejski
pl. Zwycięstwa 14
tel. 87 615 60 00
fax 87 615 08 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.goldap.pl

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE
orczyk 4 trasyzjazdowe długość ~ 2 km

Urząd Miasta Lublin – Punkt Informacyjny
Plac Króla Władysława Łokietka 1 - Ratusz (parter)
20-109 Lublin
tel. 81 466 1050
fax 81 466 1051
www.lublin.eu
 

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE
3 długość 460 m

Góry Świętokrzyskie to najstarsze pasmo górskie w Polsce. Mają formę niewysokich (do ok. 600 m n.p.m.), łagodnych wzniesień – najwyższy szczyt pasma, Łysica ma 612 m n.p.m. Choć region świętokrzyski nie kojarzy się wielu osobom z białym szaleństwem, to warto wiedzieć, że panują tu odpowiednie warunki, aby spędzić przyjemne chwile na nartach. Tutejsze ukształtowanie terenu szczególnie sprzyja nauce jazdy. Młodzi narciarze w gronie rodzinnym mogą tu śmiało stawiać pierwsze kroki.

W regionie znajduje się kila ośrodków narciarskich. 2 wyciągi znajdują się w stolicy regionu, Kielcach: Telegraf (406 m n.p.m.) oraz Stadion, na Górze Pierścienica (365 m n.p.m.). Oba stoki są oświetlone, co sprawia że można jeździć do późnych godzin wieczornych. Warto też wspomnieć o ośrodku narciarskim w Niestachowie, w gminie Daleszyce, 10 km od Kielc. Położony jest na zboczu góry Otrocz (372 m n.p.m.), oferuje 5 wyciągów i 5 łagodnych, szerokich tras. W Niestachowie podziwiać można nieskażoną przyrodą, część gminy zajmuje Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy.

Piękne krajobrazy, zadawalająca infrastruktura i miła, rodzinna atmosfera to atuty, które sprawiają, że region Gór Świętokrzyskich to idealny pomysł na rodzinny wypad weekendowy na narty. 

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Piękna Góra” -  Rudziewicz
19-500 Gołdap,  Konikowo 11 
tel/fax +48 87 615 49 43
http://zajazd-rudziewicz.pl
ico-kamera

WYCIĄGI NARCIARSKIE
TRASY ZJAZDOWE
MAPA
orczyk 4 trasyzjazdowe długość ~ 2 km

Piękna Góra to prawdziwy raj dla osób uprawiających turystykę aktywną. Latem jest celem niedzielnych spacerów a zimą proponuje doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. Warto tu przyjechać z całą rodziną i zakwaterować się w Zajeździe pod Piękną Górą Rudziewicz. Jest to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów i to nie tylko zimą - z wierzchołka wzniesienia roztacza się przepiękny widok na Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej oraz wzgórza i jeziora Mazur Garbatych.

Miłośnikom białego szaleństwa Piękna Góra oferuje: 

Wyciągi narciarskie
 • 2-osobowa kolej krzesełkowa , długośc 750 m
 • wyciąg orczykowy, długość 350 m
 • wyciąg niskiego prowadzenia liny, długość 200 m
 • wyciąg niskiego prowadzenia liny, długość 200 m
 • park snowboardowy

Trasy zjazdowe
 • łączna długość tras ponad 2 km, o różnej skali trudności, dla początkujących i zaawansowanych
 • trasy o długości 550 m, 350 m, 200 m, 200 m, 750 m
Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Przy dobrych warunkach śniegowych funkcjonuje także tor saneczkowy o długości 1200 m.

Dzieci, które mogą założyć narty, będą jeździć w miejscach przeznaczonych tylko dla dzieci ze specjalnymi wyciągami o długości 200 m. Początkujący mogą ćwiczyć na tak zwanej "oślej łączce" pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Tuż obok wyciągów znajdują się parkingi oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Można tu zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt do narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Aby wypoczynek nie znużył turysty i nie ograniczał się tylko do nart, w przerwach między slalomami proponujemy zjeść specjały tego regionu serwowane w obiekcie restauracyjnym. Przepyszne kartacze, golonka, złociste placki ziemniaczane dodadzą Państwu sił na kolejne godziny jazdy na nartach.

Oprócz jedynej w tej części Polski koleji linowo-krzesełkowek ośrodek oferuje kolejną atrakcję - kawiarnia obrotowa. W ciągu 50 min, pijąc wyśmienitą kawę, zatoczycie pełny krąg. Kawiarnia jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji. Rozległa panorama na polodowcową krainę, małe miasteczko Gołdap, tajemniczą Puszczę Romincką, zachwyci każdego uczestnika.Zapewniamy pełne zaplecze multimedialne.

Po całym dniu jazdy, gościom zazwyczaj dopisuje apetyt. Jeśli nie, zawsze potrafi pobudzić go aromat i smak dań serwowanych przez restaurację myśliwską w zajeździe. Sąsiadujący z nią bar doskonale nadaje się na wieczorne wspominanie wrażeń ze stoków przy kawie i drinku. Dzieci po pobycie na świeżym powietrzu zapraszamy do specjalnie przygotowanego dla nich pokoju zabaw.

Sezon na stokach urozmaica wiele imprez - zawody, konkursy. Zaplanowane zostały między innymi:
 • Zawody o Puchar Zajazdu Piękna Góra,
 • Zawody o Puchar Dyrektora OSiRU w Gołdapi,
 • Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur,
 • Family Cup,
 • Międzynarodowe Zawody w Snowboardzie,
 • Sezon zakończy Zjazd na Byle Czym.
Ponadto oferujemy wiele innych atrakcji takich jak: kuligi, ogniska, sylwester na stoku, które dostarczą Państwu sporo wrażeń.

Piękna Góra to idealna zimowa kraina dla osób, które cenią sobie przede wszystkim gwarancję śniegu, różnorodność dobrze przygotowanych tras, atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu po całodziennym szusowaniu na nartach. Zatem na narty - stoki czekają!


Powrót do Gminy Gołdap

Nazwa Lokalizacja Kontakt krzeslo-ok orczyk-ok gondola-ok zjazd-ok nasniezanie-ok.png biegi-ok biegi-ok biegi-ok biegi-ok biegi-ok biegi-ok biegi-ok biegi-ok
WOSIR Szelment

 Szelment 2

16-404 Jeleniewo

tel. 87 567 07 08

www.wosir-szelment.pl

  8   3.4 km + + +  +

 

Ośrodek Mazurski OKRĄGŁE
Morenowa Stacja Narciarska

Okrągłe nr. 10
11-510 Wydminy
0-87 42-10-615
0 790 030 489
www.skimazury.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE MAPA
orczyk 3 trasyzjazdowe długość 1,5 km

Urząd Gminy Stężyca
ul. 9 Marca 7
83-322 Stężyca
tel. 58 685 63 31
fax 58 685 63 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.gminastezyca.pl

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE
orczyk 9 trasyzjazdowe długość 2 km

najtrasnieszy
 

Please publish modules in offcanvas position.