SNOWLAND Valčianska Dolina

zjazd-ok biegi-ok krzeslo-ok orczyk-ok gondola-ok
5.6 km 12 km 1 6 0
kamera      cennik

panoramaticka newSnowland Valčianska Dolina to całoroczny ośrodek sportowo–rekreacyjny, który znajduje się u podnóża Luczańskiej części Małej Fatry, w odległości 12 km od miasta Martin. To doskonale wyposażony ośrodek narciarski, który nastawiony jest idealnie na rodziny z dziećmi.
Cechą wyróżniającą ośrodek jest również jego nowoczesna architektura oraz to że został zbudowany na terenach podmiejski, co ułatwia do niego dojazd samochodem. Na miejscu czekają na gości bezpłatne parkingi, które oferują 1200 miejsc dla aut osobowych i 10 dla autobusów.

Korzystnie położony północno-wschodni stok stwarza doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie od grudnia aż do marca. Ratrakowane i sztucznie naśnieżane stoki narciarskie położone są na wysokości od 510 do 830 m n.p.m., znajduje się na nich 8 tras zjazdowych o całkowitej długości 5600 m i poziomem trudności od lekkich przez turystyczne i średnie.

Snowland oferuje gościom nowoczesną 4-os. krzesełkową kolejkę linową (z taśmami najazdowymi) o długości 1320 m, przewyższeniu 330 m i przepustowości 2000 os./godz. oraz 6 wyciągów narciarskich o całkowitej przepustowości 3700 osób na godzinę.

Dla najmłodszych i początkujących narciarzy przygotowany jest mini wyciąg ze szkółką narciarską lub snowboardową. Nowością w ośrodku jest YETI PARK z wyciągiem dla dzieci, przenośnikiem taśmowym i różnymi zabawnymi dodatkami, przeznaczony przede wszystkim dla najmłodszych narciarzy.

Do dyspozycji gości jest stylowa, niedawno przebudowana restauracja HUMNO, SKi bar z kominkiem, bufety, SKI-serwis, szkółka narciarska i snowboardowa, Biuro Informacji Turystycznej, wypożyczalnia, przechowalnia. Sztuczne oświetlenie umożliwia jazdę na nartach czy snowboardzie także w godzinach wieczornych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy narciarstwa biegowego w okolicy ośrodka narciarskiego, gdzie znajdują się trasy biegowe o całkowitej długości 12 km.

Nowości sezonu:
Ośrodek narciarski SNOWLAND dzięki nowoczesnej technologii zaśnieżania pozwoli, przy dobrej pogodzie, powitać pierwszych narciarzy w ciągu kilku dni. Pracownicy ośrodka poszerzają oświetlenie tras, kończą budowę nowego wyciągu i ulepszają technologię na turnikietach oraz przy sprzedaży biletów, aby klienci czuli się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.
Jeśli chodzi o ulepszanie innych usług, restauracja Humno przygotowuje oryginalne menu, a tylna restauracja FAST FOOD, która do tej pory służyła jako fast food, zamieniła się w luksusową restaurację o nowoczesnym designie z ekskluzywną ofertą specjałów i napojów. Wierzymy, że proaktywne podejście ośrodka do poprawy usług zostanie również docenione przez odwiedzających, na których już czekamy.


Ośrodek Snowland Valčianska Dolina to:

 • nowoczesna 4-krzesełkowa kolejka linowa
 • 4 wyciągi narciarskie
 • 2 mini wyciągi narciarskie dla początkujących
 • przepustowość 5200 os./godz.
 • 8 tras zjazdowych o łącznej długości 5,6 km

USŁUGI

 • zjazdowe trasy edukacyjne, turystyczne, wyścigowe
 • sztucznie oświetlone stoki do jazdy nocnej
 • narciarstwo biegowe – 12 km tras
 • sztuczne naśnieżanie na całej długości tras tj. 5,6 km
 • szkoła narciarska i snowboardowa
 • serwis i wynajem sprzętu sportowego
 • bezpłatny parking dla samochodów i autobusów


NOCLEGI

 • zakwaterowanie w pensjonacie pod Pivnicou** (37 łóżka) przy początkowej stacji kolejki
 • zakwaterowanie w hostelu u Yetiho (38 łóżek, z dostawkami łącznie 70 łóżek)
 • zakwaterowanie w pensjonacie Perún o pojemności 40 osób


GASTRONOMIA

 • stylowa restauracja HUMNO z wygodnymi siedzeniami, kominkiem i barem
 • bufety na stoku i pod stokiem
Galeria:mapa new V2 1170

 

logo-Snowland

Valčianska Dolina
Snowland Valčianska Dolina
YETI, s.r.o. - Snowland
Valčianska dolina 1054
038 35 Valča
Słowacja
tel. +421 903 11 22 11
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.snowland.sk

 

 

Słowackie ośrodki

Reklama:

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem