Winterpol Biały Jar Karpacz


Winterpol Biały Jar Karpacz

logo-winterpol logo-zieleniec Winterpol Sp. z o.o.
Ul. Zieleniec 72a
57-340 Duszniki Zdrój
tel. 0 74 8660 431
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.winterpol.eu
www.zieleniec.pl
     

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE TRASY BIEGOWE MAPA
1 2 orczyk 27

trasyzjazdowe ponad 10 km

trasy biegowe 12 km

Unikatowość Zielenca

Zieleniec dzięki swojemu położeniu (800-960 m n.p.m.) jest jednym z nielicznych miejsc w Europie gdzie klimat jest zbliżony do Alpejskiego, wraz z aktywnościami fizycznymi sprzyja to produkcji czerwonych krwinek, przyśpiesza  regenerację organizmu i poprawia samopoczucie. Wiadomo powszechnie że Zieleniec białym puchem cieszy się od listopada do kwietnia, a gdy Matka Natura się „leni” systemy naśnieżania „pracują”.Co wiecej nie ma drugiego takiego miejsca w Polsce gdzie nie musisz ruszać samochodu by korzystać z białego szaleństwa, na wszystkich wyciągach, przez cały pobyt. Trasy narciarskie codziennie ratrakowane i na każde umiejętności, a i miłośnicy świeżego puchu znajdą dla siebie ofertę.

Oferujemy Państwu profesjonalnie przygotowane stoki narciarskie. Standardem jest codzienne ich ratrakowanie, w tym również przed każdą jazdą nocną. Sztuczne naśnieżanie pozwoli na zapewnienie pełnej pokrywy śnieżnej oraz gwarantuje jej doskonałe właściwości, które doceni każdy narciarz. Nasza dbałość o właściwe przygotowanie stoków jak również aktywna współpraca z GOPR decyduje o tym, że możecie Państwo czuć się u nas bezpiecznie i komfortowo. Nasza współpraca z kompleksem hotelowo-gastronomicznym "Szarotka" jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność naszej oferty. Praktycznie z każdego naszego stoku - na nartach - możecie Państwo dojechać do tego kompleksu i skorzystać z bogatej oferty kulinarnej.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę cenową za świadczone przez naszą firmę usługi.
Macie do wyboru zakup biletu jak i zbliżeniowej karty CHIP. Zróżnicowanie czasowe naszej oferty pozwoli na swobodny wybór godzin korzystania z naszych wyciągów w zależności od rzeczywistych Państwa potrzeb, zaawansowania narciarskiego, itp. Cennik zawiera tak bilety całodniowe,karnety godzinowe i karnety wielodniowe w atrakcyjnej cenie. Nowością w nadchodzącym sezonie jest bilet na jazdę nocną w przedłużonym czasie od 16 do 22 z jednoczesnym obniżeniem jego ceny.

Fakty:
  • Tylko u nas alpejski klimat
  • Tylko u nas dwie skrzyżowane " kanapy"
  • Tylko u nas najdłużej zalegająca pokrywa śniegu
  • Tylko u nas od progu hotelu „hop”  i zaczyna sie narciarska zabawa
  • Tylko u nas najwyżej położony Kościół i dyskoteka


Jak dojechać
Droga międzynarodowa E67 (droga krajowa nr 8) z Wrocławia na Kudowę Zdrój, przez
Ząbkowice Śląskie, Kłodzko i za Dusznikami ok. 3-4 km) skręcamy z E67 w lewo do Zieleńca
(bardzo dobrze oznaczony skręt). Od tego momentu do Zieleńca mamy ok. 8 km.

Parkingi
Parkingi w Zieleńcu sa darmowe, znajdują sie przy każdym wyciągu, w tym jeden centralny przy stacji GOPR.

Warunki narciarskie: www.zieleniec.pl

Dla Dzieci:
  • Szkółki narciarskie
  • Dziecięcy Puchar Orlicy
  • 7 baby liftów
  • Przedszkole i zimowy plac zabaw
Galeria:

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.