Gorąca zimowa kampania 4F


Gorąca zimowa kampania 4F

Z początkiem grudnia ruszyła szeroko zakrojona kampania marketingowa 4F, wspierająca kolekcję zimową. Przez całą zimę 4F będzie towarzyszyć wielbicielom śnieżnych aktywności sportowych i mody zarówno w zimowych kurortach, jak i największych miastach Polski.


4F zapowiada obecność wszędzie tam, gdzie zimą będzie działo się najwięcej a sportowe emocje będą najmocniejsze. Dziewięć największych i najchętniej wybieranych przez narciarzy stoków w Polsce m.in. Kotelnica, Karpacz, Wisła, Szczyrk, Zakopane, powita sportowców w imieniu marki 4F. Marka będzie widoczna na siatkach zabezpieczających, matach wyhamowujących przy bramkach oraz na zapewniających relaks pufach do leżakowania i leżakach przy restauracjach. Dla najmłodszych narciarzy w szkółkach bezpiecznej jazdy przewidziano oznaczenie emblematem marki przeszkód oraz kamizelek dla dzieciaków. Dodatkowe atrakcje przewidziano w postaci aktywacji w social mediach np. dla osób na konkretnych stokach.

W kurortach zimowych przy trasach wjazdowych do miast m.in. w Krynicy, Bukowinie i Zieleńcu pojawią się  wielkoformatowe konstrukcje z kreacjami reklamowymi 4F. Całość realizowana przez agencję Media Nation potrwa od 15 grudnia do 1 marca 2022 r.

Mieszczuchów, pozostających w oczekiwaniu na wyjazd zimowy na ferie, 4F kusi na przystankach autobusowych oraz tablicach wielkoformatowych Stroer & AMS w ponad 500 lokalizacjach łącznie w całym kraju.Równolegle prowadzone będą działania w sieci w oparciu o największych wydawców online, programmatic, YouTube i VOD. Dodatkowo powstanie odsłona kampanii na łamach Onet, Sport.pl oraz innych największych wydawców. Mullen Lowe MediaHUB odpowiada za kreacje banerowe w trzech wariantach key visuali.

Kampania w social mediach realizowana będzie przez agencję BeDigital. W tym obszarze przewidziana jest promocja wybranych aktywacji i kolekcji ubrań zimowych. W social mediach zostaną wykorzystane również video i banery statyczne. Mocnym elementem będzie współpraca z influencerami: sześciu stałych ambasadorów zimowych zaprezentuje ubrania i wybrane nowinki techniczne z najnowszej kolekcji 4F.

W 40 największych kinach Cinema City w całej Polsce, emitowane są 15-sekundowe spoty video.

Pod koniec grudnia przewidziana jest jeszcze jedna niespodzianka: filtr AR w formie gry na Instagram Instastories, realizowane razem z partnerem Facebook. Zabawa pozwala przekonać się, jak działają gogle narciarskie 4F z wymiennymi szybkami, które w tym sezonie są ważnym elementem zimowej kolekcji. Działania promocyjne wpierać będą mikroinfluencerzy, którzy zaprezentują, jak działa konfigurator oraz zachęcą do zabawy.

Kampania potrwa od 3 grudnia 2021 do 27 lutego 2022 roku, czyli do końca ferii zimowych.
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.