Gołdap - Centrum Sportowo–Rekreacyjne „Piękna Góra” - Rudziewicz


Gołdap - Centrum Sportowo–Rekreacyjne „Piękna Góra” - Rudziewicz

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Piękna Góra” -  Rudziewicz
19-500 Gołdap,  Konikowo 11 
tel/fax +48 87 615 49 43
http://zajazd-rudziewicz.pl
ico-kamera

WYCIĄGI NARCIARSKIE
TRASY ZJAZDOWE
MAPA
orczyk 4 trasyzjazdowe długość ~ 2 km

Piękna Góra to prawdziwy raj dla osób uprawiających turystykę aktywną. Latem jest celem niedzielnych spacerów a zimą proponuje doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. Warto tu przyjechać z całą rodziną i zakwaterować się w Zajeździe pod Piękną Górą Rudziewicz. Jest to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów i to nie tylko zimą - z wierzchołka wzniesienia roztacza się przepiękny widok na Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej oraz wzgórza i jeziora Mazur Garbatych.

Miłośnikom białego szaleństwa Piękna Góra oferuje: 

Wyciągi narciarskie
 • 2-osobowa kolej krzesełkowa , długośc 750 m
 • wyciąg orczykowy, długość 350 m
 • wyciąg niskiego prowadzenia liny, długość 200 m
 • wyciąg niskiego prowadzenia liny, długość 200 m
 • park snowboardowy

Trasy zjazdowe
 • łączna długość tras ponad 2 km, o różnej skali trudności, dla początkujących i zaawansowanych
 • trasy o długości 550 m, 350 m, 200 m, 200 m, 750 m
Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Przy dobrych warunkach śniegowych funkcjonuje także tor saneczkowy o długości 1200 m.

Dzieci, które mogą założyć narty, będą jeździć w miejscach przeznaczonych tylko dla dzieci ze specjalnymi wyciągami o długości 200 m. Początkujący mogą ćwiczyć na tak zwanej "oślej łączce" pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Tuż obok wyciągów znajdują się parkingi oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Można tu zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt do narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Aby wypoczynek nie znużył turysty i nie ograniczał się tylko do nart, w przerwach między slalomami proponujemy zjeść specjały tego regionu serwowane w obiekcie restauracyjnym. Przepyszne kartacze, golonka, złociste placki ziemniaczane dodadzą Państwu sił na kolejne godziny jazdy na nartach.

Oprócz jedynej w tej części Polski koleji linowo-krzesełkowek ośrodek oferuje kolejną atrakcję - kawiarnia obrotowa. W ciągu 50 min, pijąc wyśmienitą kawę, zatoczycie pełny krąg. Kawiarnia jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji. Rozległa panorama na polodowcową krainę, małe miasteczko Gołdap, tajemniczą Puszczę Romincką, zachwyci każdego uczestnika.Zapewniamy pełne zaplecze multimedialne.

Po całym dniu jazdy, gościom zazwyczaj dopisuje apetyt. Jeśli nie, zawsze potrafi pobudzić go aromat i smak dań serwowanych przez restaurację myśliwską w zajeździe. Sąsiadujący z nią bar doskonale nadaje się na wieczorne wspominanie wrażeń ze stoków przy kawie i drinku. Dzieci po pobycie na świeżym powietrzu zapraszamy do specjalnie przygotowanego dla nich pokoju zabaw.

Sezon na stokach urozmaica wiele imprez - zawody, konkursy. Zaplanowane zostały między innymi:
 • Zawody o Puchar Zajazdu Piękna Góra,
 • Zawody o Puchar Dyrektora OSiRU w Gołdapi,
 • Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur,
 • Family Cup,
 • Międzynarodowe Zawody w Snowboardzie,
 • Sezon zakończy Zjazd na Byle Czym.
Ponadto oferujemy wiele innych atrakcji takich jak: kuligi, ogniska, sylwester na stoku, które dostarczą Państwu sporo wrażeń.

Piękna Góra to idealna zimowa kraina dla osób, które cenią sobie przede wszystkim gwarancję śniegu, różnorodność dobrze przygotowanych tras, atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu po całodziennym szusowaniu na nartach. Zatem na narty - stoki czekają!


Powrót do Gminy Gołdap
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.