©Zillertal Tourismus, Tom Klocker

Zillertal. Więcej frajdy ze zjazdów.

Odkryj Zillertal.

Promienie słońca błyszczą na dziewiczym śniegu. Góry tworzą wspaniałą panoramę. Jedziesz na pełnych obrotach i korzystasz z uroków Zillertaler Superskipass obowiązującego w całej dolinie. Na widok długich zjazdów na wysokości 3.250 metrów serce bije szybciej. A w samym środku: Ty.

button off


Zillertaler Superskipass

Najlepszy karnet na narciarską przygodę w Zillertal jest dostępny od początku grudnia do połowy kwietnia. 542 kilometry doskonale przygotowanych tras i 180 wyciągów gwarantuje nieograniczoną zimową zabawę na czterech dużych terenach narciarskich (Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mountopolis, Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000). Okres ważności Superskipass można dowolnie wybrać na okres od 2 do 21 dni. Mając Zillertal Superskipass można bezpłatnie korzystać ze wszystkich skibusów i większości środków publicznej komunikacji kursujących w dolinie.

button off


Wintersujet Penken 374A3292 zillertaltourismus TomKlocker©Zillertal Tourismus, Tom Klocker


Narty w promieniach zillertalskiego słońca

Zrzuć grubą, puchową kurtkę i oddaj się zabawie w słońcu! Podczas jazdy na nartach w dolinie Zillertal, niepowtarzalna panorama licznych trzytysięczników nabiera szczególnego znaczenia. Śnieżnobiałe szczyty, błękitne niebo oraz perfekcyjnie przygotowane i naśnieżone stoki w połączeniu z ciepłymi promieniami słońca. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie wiosny.

button off


Ski ZillertalArena6 zillertaltourismus ChristophJohann ret©Zillertal Tourismus, Christoph Johann


Czar karczm

Tradycyjna gastronomia zdobywająca liczne nagrody, restauracje doceniane przez znawców, romantyczne karczmy i stylowe gospody górskie oferują unikalne przeżycia kulinarne w oszałamiającej górskiej scenerii. Miłość do regionu, idąca w parze z najwyższą jakością i kreatywnością, jest tu zawsze na pierwszym planie, i to nie tylko na talerzu. Podczas jazdy na nartach, pieszych wędrówek, rowerowych wycieczek czy zwykłego relaksu – w Zillertal można liczyć na serdeczną gościnność, odzwierciedlającą najlepsze cechy Zillertal: autentyczność, niezapomniane wrażenia i wyjątkowość.

button off


AbseitsderPiste 58zillertaltourismus christophjohann©Zillertal Tourismus, Christoph Johann
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.