Reklama

W sprawie reklamy na portalu oraz narciarskiej aplikacji mobilnej nanarty.info prosimy o kontakt:

TRITRI

TRITRI Jozef Golian

ul. Jagiellońska 27

32-400 Myślenice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nanarty150

 


 

PORTAL WWW.NANARTY.INFO

nanarty-allOd 2006 r. prowadzimy również narciarski portal www.nanarty.info, który nie tylko stał się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej formy Atlasu, ale też szybko został najpopularniejszym tego typu serwisem internetowym w Polsce. Na stronach portalu, wzorem Atlasu, zamieściliśmy m.in. opisy wszystkich polskich „narciarskich” miejscowości oraz wyciągów, uzupełnione o interaktywną mapę, możliwość poszerzenia prezentacji o większą ilość tekstu i zdjęć w stosunku do Atlasu, czy też umieszczane na bieżąco w dziale Aktualności informacje na temat zbliżających się wydarzeń organizowanych przez gminy / ośrodki narciarskie. Szata graficzna strony zaprojektowana również pod urządzenia mobilne oraz przejrzysta struktura zaprojektowana jest z myślą o jak największej wygodzie użytkowników (dotarcie do poszukiwanej informacji informacji w maks. 3 krokach). 

 • portal jest doskonale wypozycjonowany w najważniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach.
 • średnia ilość dziennych wizyt w zeszłym sezonie zimowym wynosiła 15 tys. unikalnych użytkowników, page rank strony wynosi obecnie 5;
 • dodatkowa komunikacja z użytkownikami przez serwisy społecznościowe (facebook.com/nanarty.info, twitter.com/nanarty_info), co przekłada się na coraz większą oglądalność i użyteczność serwisu;
 • prezentujemy również aktualizowane codziennie informacje o warunkach narciarskich ze stoków współpracujących z naszym portalem, co bezpośrednio przekłada się ilość odwiedzających naszą stronę (informacje te prezentują również liczne serwisy z którymi współpracujemy)

Uzupełnieniem portalu jest stworzona w poprzednim sezonie aplikacja mobilna nanarty.info na systemy iOS oraz Android. Podstawowymi funkcjami aplikacji jest dostęp do codziennie aktualizowanych warunków narciarskich/pogodowych ze współpracujących z nami ośrodków narciarskich wraz z ich szczegółowymi opisami oraz baza wiedzy na temat gmin „narciarskich”, (gdzie istnieje możliwość zamieszczenia szerszej prezentacji regionu).


OFERTA REKLAMOWA PORTALU WWW.NANARTY.INFO
Na portalu oferujemy możliwość umieszczenia reklam w postaci:

 • billboard (750x100 do 200 pikseli poziom, pion - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • rectangle (300x250 - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • patronat strony - w postaci stałego elementu graficznego w nagłówku strony (slogan reklamowy / logo Partnera), format obszaru do wykorzystania 350x25 pikseli, obecność: strona główna i podstrony; formaty: png, gif
 • buttony graficzny w dziale „Polecane”, różne formaty - max. 180x100; obecność: strona główna; formaty: flash, jpg lub gif
 • wieżowiec 300x600 pikseli; obecność: strona główna oraz dział Aktualności; formaty: flash, jpg lub gif
 • billboard 750x100 nad stopką strony, obecność na stronie głównej i podstronach, formaty: flash, jpg lub gif
 • reklamy graficznej / tekstowej na wybranych podstronach
 • tekstów sponsorowanych
 • konkursów
 • e-mailingu do bazy użytkowników naszych serwisów www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.turit.pl oraz zawodników Family Cup (ok. 20 tys. adresów e-mail)
 • Jesteśmy otwarci na propozycję – cena jak i forma do uzgodnienia – prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WSPÓŁPRACA
Dzięki naszej wieloletniej, ugruntowanej pozycji w dostarczaniu corocznie aktualizowanych treści, nasze wydawnictwo przez 7 lat było głównym partnerem serwisu narty.interia.pl, a od 6 lat jest partnerem serwisu narty.gazeta.pl (nanarty.sport.pl). Poszerza to znacznie grono odbiorców prezentowanych przez nas treści (np. dział turystyczny na gazeta.pl odwiedza ok. 300 tys. użytkowników miesięcznie).

 

 

 

300x200

www.familycup.pl

Reklama:

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem