Reklama


Reklama

W sprawie reklamy na portalu oraz narciarskiej aplikacji mobilnej nanarty.info prosimy o kontakt:

TRITRI

TRITRI Jozef Golian

ul. Jagiellońska 27

32-400 Myślenice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nanarty nowe logo kwadrat150

 


 

PORTAL WWW.NANARTY.INFO

nanarty-allOd 2006 r. prowadzimy również narciarski portal www.nanarty.info, który nie tylko stał się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej formy Atlasu, ale też szybko został najpopularniejszym tego typu serwisem internetowym w Polsce. Na stronach portalu, wzorem Atlasu, zamieściliśmy m.in. opisy wszystkich polskich „narciarskich” miejscowości oraz wyciągów, uzupełnione o interaktywną mapę, możliwość poszerzenia prezentacji o większą ilość tekstu i zdjęć w stosunku do Atlasu, czy też umieszczane na bieżąco w dziale Aktualności informacje na temat zbliżających się wydarzeń organizowanych przez gminy / ośrodki narciarskie. Szata graficzna strony zaprojektowana również pod urządzenia mobilne oraz przejrzysta struktura zaprojektowana jest z myślą o jak największej wygodzie użytkowników (dotarcie do poszukiwanej informacji informacji w maks. 3 krokach). 

 • portal jest doskonale wypozycjonowany w najważniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach.
 • średnia ilość dziennych wizyt w zeszłym sezonie zimowym wynosiła 15 tys. unikalnych użytkowników, page rank strony wynosi obecnie 5;
 • dodatkowa komunikacja z użytkownikami przez serwisy społecznościowe (facebook.com/nanarty.info, twitter.com/nanarty_info), co przekłada się na coraz większą oglądalność i użyteczność serwisu;
 • prezentujemy również aktualizowane codziennie informacje o warunkach narciarskich ze stoków współpracujących z naszym portalem, co bezpośrednio przekłada się ilość odwiedzających naszą stronę (informacje te prezentują również liczne serwisy z którymi współpracujemy)

Uzupełnieniem portalu jest stworzona w poprzednim sezonie aplikacja mobilna nanarty.info na system Android. Podstawowymi funkcjami aplikacji jest dostęp do codziennie aktualizowanych warunków narciarskich/pogodowych ze współpracujących z nami ośrodków narciarskich wraz z ich szczegółowymi opisami oraz baza wiedzy na temat gmin „narciarskich”, (gdzie istnieje możliwość zamieszczenia szerszej prezentacji regionu).


OFERTA REKLAMOWA PORTALU WWW.NANARTY.INFO
Na portalu oferujemy możliwość umieszczenia reklam w postaci:

 • billboard (750x100 do 200 pikseli poziom, pion - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • rectangle (300x250 - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • patronat strony - w postaci stałego elementu graficznego w nagłówku strony (slogan reklamowy / logo Partnera), format obszaru do wykorzystania 350x25 pikseli, obecność: strona główna i podstrony; formaty: png, gif
 • buttony graficzny w dziale „Polecane”, różne formaty - max. 180x100; obecność: strona główna; formaty: flash, jpg lub gif
 • wieżowiec 300x600 pikseli; obecność: strona główna oraz dział Aktualności; formaty: flash, jpg lub gif
 • billboard 750x100 nad stopką strony, obecność na stronie głównej i podstronach, formaty: flash, jpg lub gif
 • reklamy graficznej / tekstowej na wybranych podstronach
 • tekstów sponsorowanych
 • konkursów
 • e-mailingu do bazy użytkowników naszych serwisów www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.turit.pl oraz zawodników Family Cup (ok. 20 tys. adresów e-mail)
 • Jesteśmy otwarci na propozycję – cena jak i forma do uzgodnienia – prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WSPÓŁPRACA
Dzięki naszej wieloletniej, ugruntowanej pozycji w dostarczaniu corocznie aktualizowanych treści, nasze wydawnictwo przez 7 lat było głównym partnerem serwisu narty.interia.pl, a od 6 lat jest partnerem serwisu narty.gazeta.pl (nanarty.sport.pl). Poszerza to znacznie grono odbiorców prezentowanych przez nas treści (np. dział turystyczny na gazeta.pl odwiedza ok. 300 tys. użytkowników miesięcznie).

 

 

najtrasnieszy
 

Please publish modules in offcanvas position.